TJ Spartak Chrást z.s.

Oslavy 60. výročí založení evangelického sboru v Chrástu

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Chrástu ve spolupráci s Obecním úřadem Chrást, Základní uměleckou školou Chrást, oddílem Sluníčko při TJ Spartak Chrást a dalšími přáteli a partnery pořádá "OSLAVY 60. VÝROČÍ ZALOŽENÍ EVANGELICKÉHO SBORU V CHRÁSTU".
Program je následující:

sobota 31.5.2008
15.00 hod. – *Pojďte si hrát!* - program pro děti a rodiče (připravuje oddíl Sluníčko). Skládání puzzle, skákání v pytli, jízda v kolečku, házení míčků do obruče, kuličkiáda, chytání do kelímku, výtvarné tvoření a další…
16.00 hod. - *Cimrmanband: Švestka* (jevištní sklerotikon z dílny pánů Smoljaka a Svěráka v podání amatérského divadelního spolku)
17.30 hod. - *The Solitudes* (koncert nadějné „indie“ kapely)
18.30 hod. - *Touch of Gospel* („špetka“ opravdového gospelu z Plzně)
19.30 hod. – posezení a zpívání u ohně s *Lidovou muzikou z Chrástu*

neděle 1.6.2008
09.30 hod. - slavnostní *bohoslužby* (kázáním poslouží farář Jan Dus, přítomni budou další duchovní sboru z minulosti)
11.00 hod. – *60 let na cestě* - zahájení výstavy a představení sborníku o historii sboru (výstavu bude možné shlédnout po celý červen ve zdravotním středisku v Chrástu)
11.30 hod. - posezení na zahradě s obědem
15.00 hod. - *"Domácí muzicírování"* aneb /"Jak se hraje v rodinách našich žáků"/ (Lidový dům v Chrástu) - koncert, na kterém ve společných skladbách s žáky Základní umělecké školy Chrást vystoupí i jejich rodinní příslušníci.

Není-li uvedeno jinak, konají se všechny akce v prostorách farské zahrady (za deště v modlitebně sboru) v Železniční 477 v Chrástu.
Dobrovolné vstupné na sobotní zahradní party a nedělní sbírka budou použity k opravě sborového harmonia.
Zváni jsou všichni místní i přespolní.

19.04.2008 23:43:41
oddilslunicko
SLUNÍČKO.bmp
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one